Ціна вибору

Вони взяли в руки автомати і пішли проти нас. Проти своїх братів, батьків, друзів. Проти своєї країни. Вони зруйнували наші хати, наші родини, наші надії. Вони забрали життя наших друзів. Вони лишили каліками наших побратимів. Вони зробили сиротами наших дітей. Вони пішли проти нашої країни зі зброєю в руках. Вони зробили свій вибір. А ціна цьому вибору – їхнє життя.

Кажете, вони стали жертвами пропаганди? Але ж сотні свідомих мешканців Донбасу воюють проти рашистських окупантів. Варто віддати належне росіянам, які воюють за Україну. Чому ці люди не стали жертвами пропаганди, а вони стали? Чому ми маємо пробачати окупантам їх вибір?

Кажете, вони такі ж люди, як і ми? Але ж ні. Ми на своїй, даній Богом і Законом землі. Ми захищаємо своє, рідне. Вони прийшли забрати шматок нашої Батьківщини. Вони прийшли забрати наші життя. Чому ми маємо їх за це пробачати?
Вони зробили свій вибір. Ніхто не наполягав. Ніхто не змушував. Завжди був відкритий інший шлях. Але вони вибрали опинитись по той бік фронту. Це їхній вибір. Вибір, ціна якому – життя.
Не врятують ніякі Мінські домовленості. Не допоможе амністія від Порошенка. Не зламають наш дух залякування і пропаганда. Бо ми захищаємо свою землю, а вони – інтереси політиків. Бо з нами Бог, а з ними – гроші і брехня. Бо на нашому прапорі небо блакитне, а на їхньому – чорне. Бо на нашому гербі Воля, а на їхньому – двоголова курка. Бо ми Нація працелюбних людей, а вони – нищівна орда завойовників. За нами перемога. Слава Україні!

price_of_chosie

Аліна Косовська, інформаційний відділ ДУК “Правий сектор”

Позначки:, , , ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: