Красиві слова без діла, діло без зайвих слів

Останнім часом помічаю багато претензій до ДУКу: “не воюють, а чинять безлад в тилу”, “воюють, ліпше б пішли на Київ”, “займаються політикою, краще б воювали”, “воюють, краще б займались політикою” і т.п.

Зараз найбільший відсоток людських симпатій отримують розпіарені підрозділи та бійці, про інших же по-тихому забувають і вважають “за замовчуванням”, що їх ніде нема та вони нічого не роблять. Набагато більше уваги дістанеться загиблому під Радою МВСнику, публічно нагородженому Порошенком “статусом учасника АТО”, ніж 18-річному ДУКівцю, що загинув в Донецькому аеропорту.

В зв”язку з останніми заявами Генштабу ми не можемо писати про бойові заслуги “Правого сектору”. Замість того, щоб казати багато гарних слів, на кшталт депутатів Верховної Зради, ми мовчки робимо своє діло. А діло наше – захищати Україну від зовнішнього і внутрішнього ворога.

Політика – невід”ємна частина боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу. Але, доки не зміниться система, що давно потонула в корупції та брехні, доти нема сенсу приймати участі в виборах. Поки наш “гарант” зливає Україну, ми не виправимо ситуацію навіть на рівні депутатів. Революція – що означає докорінна зміна системи – ще не відбулась. А для того, щоб довести її до логічного завершення, ми маємо відкрито протистояти нинішній злочинній стемі.
Щодо коментарів “ідіть на Київ” – ми не можемо нічого змінити, не заручившись підтримкою народу. Бажаєте змін? Почніть з себе, а ми підтягнемось!

Ми робимо свою справу. Ми виборюємо майбутнє України. Мовчки, без зайвого піару. Тому, перш ніж висловити нам якісь з вищеперерахованих претензій, дайте собі відповідь на просте питання: “Вони борються. А що для України зробив я?”

Аліна Косовська, інформаційна служба ДУК “Правий сектор”

Без имени-1

Позначки:, , , ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: