Аліна Косовська: “Мій особистий коментар щодо результатів виборів”

Обережно: емоційний текст!

Наш народ досі не усвідомив своїх помилок. Певно, мало було кривавої зими на Майдані. Недостатніми виявились півтора роки війни на Донбасі, щоб зрозуміти свої помилки і виправити їх.

Абияк поставились до президентських виборів. В результаті у нас вже другий рік триває неоголошена війна. Вже вкотре відбуваються оповиті таємницею з”їзди у Мінську,на яких стабільно продається наша країна і наші життя.Через те, що наш народ не зміг в свій час свідомо поставитись до виборів президента, війна, яка могла скінчитись ще рік тому,досі триває. А був момент, коли наші бійці вже зайшли в Донецьк і мали сили його зачистити, але в останній момент отримали наказ відступити. Через те, що на найвищих державних посадах – зрадники, обрані народом!

Не усвідомили свою помилку, і так само поставились до парламентських виборів. В результаті в нинішній Верховній Раді (ні, не так – верховній Зраді!) патріотів можна перелічити на пальцях. А що зробить ложка меду бочці дьогтю?

Здавалося б, за рік, що пройшов після попередніх виборів, ми пережили найстрашніше. Скільки материнських сліз пролито над трунами полеглих воїнів, скільки пережито мешканцями прифронтових регіонів. Скільки пророблено роботи на інформаційному фронті, аби хоч трохи відкрити народу очі на правду. І, чомусь, в день виборів народ все одно закрив очі і сліпо вибрав ті самі обличчя, тих самих запроданців.

Так, нормальних кандидатів мало. Так, вибору майже нема. Але ЯК ВИ МОГЛИ ДОПУСТИТИ ДО ВЛАДИ сепаратиста Кернеса?! ЯК ви могли обрати “Оппоблок” – перефарбованих регіоналів?! За кого ми воюємо, а? За те, щоб, повернувшись додому, ми застали при владі в рідних містах регіоналів і сепаратистів? Може, нам варто скласти зброю і дочекатись, поки по ваших будинках будуть лупити з “Градів”? Може, тоді на наступних виборах ви хоч трохи скористаєтесь своїми мізками? Невже вам мало тисяч смертей, щоб зробити хоч якісь висновки?

Руки опускаються, правда. Навіщо за вас воювати, якщо ви нічого не намагаєтесь змінити в країні?…

Це стосується не всіх, звісно. Хто робив обдуманий вибір – щиро вам дякуємо, але ж більшість… ватна, проросійська, або нерельно пасивна більшість веде Україну до загибелі. Що ж ви робите, люди? Невже ви не розумієте, що ті сепаратисти при владі зроблять вам такий самий “русский мир”, як на Донбасі? (на фото)
shirokine_29
Невже не краще жити в мирних проукраїнських містах з патріотами при владі, спільно обраними народом?! НЕВЖЕ ВАМ МАЛО???

Позначки:,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: