Стосовно відставки Дмитра Яроша. Від мене особисто

“Правий сектор” – націоналістичний рух. Найвище за все у нас стоїть мета – побудувати УССД та визволити з-під російської окупації Крим та Донбас. Провідник – це людина, яка чітко витримує засади націоналізму, має чіткий план досягнення мети та зможе повести за собою більшість. Хто саме візьме на себе таку роботу та займе цю посаду – питання часу.

Я поважаю Дмитра Анатолійовича Яроша та його внесок в розвиток подій на Майдані, згодом в розбудову силового крила – ДУКу, та партії ПС. Немало він зробив своїми зусиллями, немалу роль зінрало саме його ім”я. Проте, час спливає, люди міняються, а спільна мета лишається.
Нічого катастрофічного в заяві Яроша не бачу.

Але тривожно виглядає наступна ситуація. Зараз чітко видно, як структурні частини та особовий склад ПС розділився на “тих, хто за” і “тих, хто проти”. Друзі, у нас спільна мета, хіба не так? Головне, щоб це не спричинило розколу націоналістичного руху. В умовах сьогодення це буде мати катастрофічні наслідки. Ми зараз маємо об”єднатись проти спільного ворога – окупантів та злочинної системи влади. Серед нас має знайтись людина, яка поведе нас всіх вперед. А внутрішні чвари, гадаю, варто лишити на потім.
20140413143518
Аліна Косовська, боєць ДУК ПС

Позначки:, ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: