З Днем волонтера!

Дорогі наші волонтери!
Ми від всього серця вітаємо вас зі святом!
За роки війни ви стали невід”ємною частиною нашого життя. Ви нас завжди раді бачити в тилу. Ви, ризикуючи своїм життям, їздите до нас на фронт. Ви робите для нас все, що мала б робити держава, починаючи з нуля. Якби не ви, ми, добровольці, давно б померли з голоду і холоду.
Державі ви не потрібні, як і ми. Але для нас, для народу, для наших родин… Вашу працю важко переоцінити. Ваш внесок в цю війну величезний.
Важко передати словами те відчуття, коли ви приїжджаєте в гарячу точку фронту, і привозите нам смаколики, ліки, амуніцію. Коли ви чекаєте нас на вокзалах, пригощаєте чаєм та канапками, ще й наполегливо просите взяти щось з собою, передати хлопцям 🙂 Коли ми приїжджаємо в чуже місто,і завжди знаємо, до кого можна звернутись, хто ніколи не відмовить.
Навіть не знаю, ким ви стали для нас. Більше, ніж колеги. Більше, ніж друзі. Ви стали частиною нашого життя. Дякуємо вам, рідні, за те, що ви є! За те, що не зламались під тиском держави та “ватного” населення і продовжуєте допомагати нам! Зі святом, Волонтери!
volonteer.jpg

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: