“Диверсант”, який ризикував життям за Україну

Сергій Аміров

1798441_1378903925748419_2135759136880558550_n

Аліна Косовська:

“Це особисто моя суб’єктивна думка. В ситуації, що склалась, є декілька величезних абсурдів.

Абсурд №1. Той факт, що влада ставить АТОшників, які воювали по один бік фронту, одне проти одного. Не перший раз. Я чудово пам’ятаю, як батальйон “Донбас” примушували затримати бійців ДУК ПС, після майже півроку війни в одних окопах в Широкіно. Як ставили зовсім молодих бійців, які толком не зрозуміли, чого від них хочуть, оточувати базу ДУКу на Дніпропетровщині. Тепер влада взяла АТОшників-Альфівців, і відправила вбивати патріотів (впевнена на 90%, що їм ніхто не пояснив, хто такий Лісник, і вони свято вірили, що їдуть затримувати російську ДРГ). Хто наступний?

Абсурд №2. Реакція членів ПС. При всій моїй повазі до Дмитра Яроша та Олени Білозерської. Ви щиро співчуваєте вбитому СБУшніку. Ладно, припустимо, він теж людина, яка сліпо виконувала накази генштабівських собак. Але навіщо поливати брудом Лісника, який побільше нас всіх ризикував життям, виконуючи надважливі завдання на фронті та в тилу ворога? Так, він зі своїми тарганами в голові (у Вас їх не менше, Дмитро Анатолійович). Мали якісь зауваження – могли з ним обговорити при особистій зустрічі. Але публічно поливати брудом, ще й посмертно… це вам честі не робить. Позиція Дмитра Яроша, Олени Білозерської та ДУК-інфо мене в черговий раз розчарувала. Ще раз повторюсь, це моя особиста думка.
Свідома частина ПС все ж висловилась в підтримку Лісника. І на тому дякуємо. Співчувати СБУшнікам, які вбивають патріотів… це сучасний націоналізм, чи я чогось не розумію?!
І коли Командир ДУКу і Провідник (колишній чи ні, досі не зрозуміло) висловлюють різні, абсолютно протилежні думки, це трохи насторожує.

Абсурд №3. Жовта преса. З’явились численні вкиди, що Лісник був командиром (чи бійцем) групи “Тіні”. Наскільки я знаю, він до “Тіней” не має ніякого відношення (поправте, якщо я не права). Група Лісника називалась БСП “Базальт”, до цього він командував 1 відділом розвідки ДУК ПС. Для чого потрібні такі вкиди – неясно.

Ах да, ще. НЕшановна владо. Ви теж можете назвати мене російською диверсанткою і підступницьки вбити у мене вдома (а ні, не можете, я вдома не буваю – на фронті весь час). Я теж люблю свою Україну і ненавиджу шоколадного олігарха в Верховній Зраді. Я теж диверсант і агент Кремля? Ок :)”

Позначки:, , , , , ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: