“Черговий “fail” УДА Дмитра Яроша” – блогер

Аліна Косовська, блогер, боєць АТО:

Історія про бійця, якого я знаю особисто (на фото), і записана з перших вуст.
Є на світі один хлопець, який добровільно пішов захищати Батьківщину. В “Аратту” (колишній 8 ОБ ДУК ПС), доречі, за моєю порадою. Сумлінно навчався, старанно виконував накази та жив мрією поїхати на бойовий виїзд. Але резервну роту на виїзди не брали, тому хлопчина поїхав в заслужену відпустку.
Замість того, щоб сидіти на дивані та жувати пиріжки, він поїхав до мене на передову – допомогти завершити один творчий проект. Попрацював в імпровізованому інформаційному центрі на фронті до кінця відпустки, та й поїхав назад на “Аратту”. Все б добре, якби не самозакоханий та амбіціозний комбат Andriy Gergert – Червень.
Вертається хлопець з “відпустки на передовій”, і перше, що чує від командира резервістів Вія (сина нач.штабу, і цим все сказано): “Зайди в штаб, є до тебе розмова”.
За відсутності комбата синок штабного начальника Душман Душман‘а передає хлопцеві наказ комбата: вигнати його з підрозділу. За що?
Версія “Араттівців” більш ніж абсурдна. Коли боєць приїхав в Маріуполь, у нашої групи транспорту на ходу не було, тому я попросила машину в бійців ЗСУ, аби зустріти побратима. В них знайшовся білий, майже цивільний, мікроавтобус з наліпками “Збройні сили України” та “сектор М”. Приїжджаємо ми в Маріуполь, забираємо бійця і заїжджаємо в супермаркет – купити хлопцям смаколиків. Виходжу я з Аскетом з автобуса, і бачу трьох бійців “Аратти”, чомусь з шевронами ДУКу (8 бат. вийшов з ПС в УДА Д.Яроша). Вони розтягують морди в приторно-солодких посмішках і вітаються.
Так от. Хлопцю пред’явили, що він приїхав на автобусі (дослівно) ОТГ Сонечко. WTF?
1. Сонечко – не ОТГ.
2. Сонечко не буває в секторі М.
3. Я не маю ніякого відношення до Сонечка, думаю, постів останнього тижня достатньо, щоб це зрозуміти.
4. На склі автобуса була кольорова наліпка “сектора М”, здалеку трішки схожа на шеврон банди Чесного. Приїду на позицію, сфотографую.
Але ж підійти і розгледіти – ні. Значно легше наговорити нісенітниць на ні в чому не винного хлопця. Це йому і пред’явили – співпраця з бандою Чесного “Сонечко”, пояснивши це тим, що я та той білий автобус належать до нього. Повторюсь: WTF?
Комбат, Душман, Ярош – поясніть, що за ***** робиться в ваших лавах? Вибачте, цензурні слова до вашої поведінки підібрати важко.

Asket_zvit

Позначки:, , , , ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: