Вечір порожніх обіцянок в Краматорську

Дмитро Ярош і його голосні промови з трибуни

Вождю новітнього «патріотичного» руху не сидиться в стінах Верховної Ради та на своїх базах, тому він влаштовує гастролі по осередках зі своїми вірними прихильниками.
«Консолідація суспільства – наша першочергова мета», – заявив Дмитро на початку свого виступу, проте, забув нагадати, що саме він ініціював розкол «Правого сектору» – однієї з найпотужніших націоналістичних організацій. Голосно крикнувши про вихід з «Правого Сектору, можливості якого Ярош переоцінив», він та «його люди» продовжили носити шеврони ДУК та ПС. Чом би й ні? Піар понад усе.
Почавши розказувати про свою депутатську діяльність, Ярош трохи забрехався. «Я продовжую проштовхувати в Раду законопроект про легалізацію ДУК,» – заявив той. WTF? Якого ДУК?

Наступний fail. «Однією з наших задач є допомога державним силовим структурам в наведенні порядку в країні», – заявив Дмитро. Певно, вбивство Лісника було частиною цієї зворушливої співпраці. Коли один з колишніх бійців ДУКу, Артем з Краматорська, сказав: «Я знав Лісника особисто. Мене будуть вбивати, але я не повірю, що він зрадник», Ярош скривився і пробурмотів щось собі під ніс.

Із серії «ляпи політиків»: «Ми будемо робити міста й села побратимами», – сказав колишній Провідник.

Хтось з натовпу задав питання щодо Іловайська та Дебальцево. Ярош витер піт з лоба, зробив надсерйозний вираз обличчя і промовив: «Ми були під Іловайськом. Я в тому числі». Хто бачив Яроша під Іловайськом, киньте в мене гнилий помідор, будь ласка.

Цитата Яроша без редагувань. «Ангел до влади приходить, а потім стає демоном, бо система ламає», – промовив політик, а через хвилину, відповідаючи на наступне питання, заявив: «Я буду балотуватись в президенти на наступних виборах.» Демон, який вважає себе ангелом. Нічого незвичного, просто зрада.

Звісно, не втрималась і я, задала «вождю» декілька питань.

– Бійці УДА підписують контракт і отримують зарплату в 5 тисяч гривень щомісяця. Звідки фінансування?
– Контракт у нас умовний. «Контракт честі». Суми залежать від того, скільки грошей дають волонтери. У олігархів не беремо коштів принципово, хоча були пропозиції. (Кілька сотень бійців, кожному по 5 тисяч гривень. Оце так волонтери! Ніяк не олігархи, ні, про що це я! Only volunteers.)

– Що змусило Вас, члена «Тризубу», полишити засади націоналізму та об’єднати в своїх лавах націоналістів та лібералів?
– Я націоналістом був, є, і буду. І ніхто від націоналізму не відмовляється. Навіть в ОУН свого часу набирали лібералів. (Насправді: ОУН Бандерівський проводив певну роботу з цивільним населенням, в тому числі і з лібералами, але ніколи не залучав їх в свої ряди. Але куди там Бандері до новітнього вождя!)

– В своєму інтерв’ю «Ліга.нет» Ви заявили, що переоцінили організаційні можливості Правого Сектору. Але тоді Провідником ПС були саме Ви! Чи не означає це, що Ви переоцінили свої можливості?
– Безумовно, я теж людина і можу помилятись. Після поранення я не займався безпосереднім керівництвом в Правому Секторі. (Genius! Якщо ти не займаєшся безпосереднім керівництвом, і через це твоя організація розвалюється – розколи її остаточно, і створи нову! Геніально, спору нет.)

Ну от, Дмитро Ярош і його новий «національний» рух. Думайте самі, вирішуйте самі. Вірних УДАвів Яроша попрошу не влаштовувати срач в коментарях.

Аліна Косовська

Ярош фак
Фото Kramatorsk.info

Позначки:, ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

One response to “Вечір порожніх обіцянок в Краматорську”

  1. Марина Н. says :

    Між тим, Алінко, поміркований напрямок просочувався в ОУН(б) вже за Другої світової війни. І це абсолютно нормально. “Помірковані” оунівці прагнули вписати у програму ОУН пункти про соціальні гарантії, права людини, тому що розуміли, що самої “ідеї” замало, щоб змушувати людей за неї померти.
    Але Бандера наполіг на збереженні “традицій”, і ОУН знову розкололася – від неї відійшли ОУН-двійкарі.

    Я ні в якому разі не підтримую яроша, але поцікався історією ОУН більш детально.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: