Нариси з фронту. Обезбашені добровольці і безстрашні місцеві

Обезбашені добровольці, і безстрашні місцеві мешканці
(Одразу кажу – події не останніх місяців і навіть не цього року. Було давно, де нас ніколи не було і бути не могло 🙂 )

…Степом котилась хвиля крижаного вітру. Хиталась височенна трава, створюючи моторошний шорох. Одинадцять обезбашених добровольців крались селом “сірої зони” понад озерами в бік посадки, з якої про всяк випадок час від часу стрекотів кулемет в невідомому напрямку. Відчинені двері хат зловісними очиськами пожирали нас, ми ж намагались перетворитись на пожовклі кущі. Хтозна, чиї очі ховаються в тих хатах. В одному домі чулись такі мирні звуки молотка та електродрелі. Місцевий мешканець робив ремонт.
Вийшовши на край посадки, ми зачаїлись. Ззаду закашляв АГС. Це наше прикриття працювало по ненависній позиції. Я ж тим часом розгледіла два бліндажа і ряд окопів, та кількох людей біля палатки в російських горках з шевронами псевдореспубліки “ДеНеРе”. Місцеві, це добре. Вони не такі розумні, як росіяни. І дійсно, після кількох «прильотів» АГС один сєпар встав в повен зріст, повісив свій автомат на дерево, і став вдивлятись в той бік, де були наші позиції, через бінокль. Другий, трохи більш переляканий, навприсядки підбіг до кулеметного гнізда. Тут спрацював наш СПГ. Щось задимилось, а на місці кулеметника лишились лише уламки. Командир подав знак, і ми швидко побігли до бліндажів. Кілька москалів кинулись вибігати з задимленого бліндажа, ми їх привітно зустріли автоматними чергами. Останній бій цієї позиції тривав менше десяти хвилин. Коли все стихло, ми забрали трофейну зброю, яка не встигла згоріти, і побігли назад в село, лишивши двох бійців в секреті (доречі, про відповідь на питання “звідки в добровольців зброя?”. До того виходу 50% нашої зброї становила легальна).
Коли вертались, вже з меншим острахом заглядаючи в розпахнуті двері, знов почули стукіт молотка. Я відішла в сусідній двір і глянула на звук. Місцевий дідусь сидів на будинку і ремонтував дах. Залізні нерви, нічого не скажеш.

20160304_124542

Аліна Фортуна

Позначки:, , , ,

About Alina Fortuna

Боєць АТО, блогер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: